My2018-08-04T18:19:39+00:00

CUDNOST STRANOU

SEZNAMTE SE

MATYLDA

FOUNDER OF NO CELIBAT

Matylda se stará o to, abyste měli v naší módní bibli pořád co objevovat. Navrhuje kolekce, píše články, pořádá různý akce a workshopy a vlastně je pořád někde v luftu. 158 cm vysoká Mama Kami No Celibatu.

JINDŘICH

GRAFIKA

Aktuálně pluje v nadvládě estrogenu. Pečuje o své čtyři dámy – rozuměj – žena, dcerky, pes a v mezičase pro nás dělá návrhy designu. V No Celibatu pluje od začátku, protože právě jeho obrazy vnukly Matyldě myšlenku designového oblečení.

MICHAL

FOTO/VIDEO

Říká se mu Mihili, má nejlepší fous na světě a ve svým full programu si vždycky najde chvíli, aby dělal celibátový experimenty. Fotí a točí se kolem nás už dlouho a vždycky z týhle spolupráce vylezou skvělý věci.

HONZA

FOTO/VIDEO

Honza fotí a točí pod svojí značkou alesco.cz. Občas si zajede Dakar, pravidelně obráží fesťáky a nechybí u žádný pořádný akce. Naprostej profík, co už No Celibatu několikrát zachránil prdel.

ONDŘEJ

WEB DESIGN

Online support každým coulem. Až budete chtít někoho s trpělivostí na vaše nemožný požadavky k webu, určitě mu cinkněte. A vemte s sebou colu s rumem, plííís!

MARKET

PR A SOCIAL MÉDIE

Markétka je naše porada na síti. Vždycky, když si úplně nevíme rady, tak ji naháníme. Zrovna se věnuje práci pro Fox Gallery a svým klientům na PPC kampaně. A když ne, běhá s Gwendolínou po lese.

ALDA

SOCIAL MEDIA

Pořád někde na cestách a na Facebooku. Alda se věnuje sociálním sítím úplně naplno. Po večerech stíhá skočit “na jedno” s přáteli a přes den to zvládne pracovně i s nepřáteli. Multifunkční člověk, kámoš, muzikant a video maker. Pro No Celibat tuní reklamy na Facebooku.

ANETA

CREATIVE MIND

Bosej blázen. To je naše Anet. Dělá s námi na řadě projektů a sem tam něco fotí. Taková spřízněná duše ve věcech, o kterejch každej říká, že to nejde nebo že je to šílený. Jo šíleně krásný. Sledujte taky její projekt Point of View a Recto Verso.

TEREZKA

CREATIVE MIND

Fotí, tančí a občas má prostě svůj svět. Od největšího začátku součást No Celibatu. Aktuálně zaláskovaná do svého muže v Africe a do své práce v ZOO. Pomáhá nám se vším, co je v jejích silách. A že toho je!

KÁŤA

ŠVADLENKA

Holka, co má všechny svý Očka pohromadě. Pracovitá mamina se dvěma “O” při šití na klíně a jedíým suprovým mužem “O” (nápověda Oldřich) za zády. Šití na poslední chvíli a do druhého dne. To je její parketa a většinou poslední záchranné lano pro celibátový rychlo projekty.

ANIČKA

ŠVADLENKA

Další ukázka superženy v našem týmu. Andulka šije oblečky pro pole dance, sama aktivně tancuje, šije na zakázku a u toho stíhá být kuchařka, zahradnice a hlavně máma. Je s námi od začátku a k nenahrazení.

ESTER

BACKSTAGE FOTO

S Ester za zády, to už snad ani nijak nejde. Ta holka, který zavoláš na poslední chvíli, rozuměj ideálně v den focení a ona zrovna má čas. Náhoda? Ne, karma! Seznamte se s naší karmickou Ester, která pro nás dělá backstage fotky.

MARŤA

SUPPORT AND FAN

Ještě než jsme se poznali, tak jsme se zamilovali. Vzájemně. Dáváme spolu kreativní večery i rána, plánujem projekty a někdy prostě jen pijeme víno. Marťa nám občas zkontroluje texty a často nakupuje celibátový věci.

Pojď blíž a uveď se v pokušení!

PŘIDEJ SE K NÁM