Studio2018-08-03T20:05:57+00:00

JAK CHUTNÁ NO CELIBAT

NAŠE LOVESTORY

2011  Opřeli jme se do toho v roce 2011, kdy vznikl e-shop love-secondhand. Úplně první fotky s námi dělal Mirek Havran a Zdenda Jakl. Pak pro nás fotil větší sérii Honza Hřebíček a běhali jsme polonahý po městě. Vlastně tak běhala modelka Terezka Vernerová, která s námi začínala fotit v lodičkách – ve sněhu.

Šli jsme do toho s holým zadkem, koho by napadlo, že se ze sekáče dostaneme za čtyři roky k upcyklované módě.

2012   První plátno jsme roztáhli v bytě 1+1. Byla to velká ambice fotit secondhandový lookbook. Tehdy to ještě tolik nefrčelo a my nefrčeli v žádných marketingových strategiích.

2013   Love-secondhand to byla láska. Největší lásky vznikají jen tak. když se netlačí na pilu. Jediný, na co jsme tehdy tlačili my, byly návštěvy sekáčů a blešáků.

2014   ->Chci ten obraz nosit. -> Tak jo.

            ->Dáš to nějak do počíače? -> Tak jo.

          ->Co když by to chtěl nosit i někdo jiný? -> Hmm.

          ->Šlo by to? ->  Jo.

První s námi skáče do spolupráce Mates Artcoretattoo a Jindřich Max Pavlíček. Máme motivy, nápady a nemáme tisk. Takže se to vleče. Zkoušíme, ale všecko to stojí za houby a vůbec to není “eko”. Hop sem, hop tam a byly z toho tak dva roky čekání a hledání.

K návrhům motivů se přidal taky Tomáš Eib a Judita Levitnerová v rámci výstavy Odraz umění. Schováváme pro vás 4 roky v šuplíku taky super věc od Šimona Levitnera, ať se máte na co těšit.

2015   Ženský se scházejí, aby probíraly chlapy. A tak dvě žáby slintající nad anglickým modelem vymyslely název značky. Rozuměj, ten model byl fakt yummy. Díváš se na něj a říkáš: “To je no celibat!”

2016   Beznadějný hledání přírodních materiálů. Konec beznadějnýho hledání firmy na tisk. Aleluja! TyTrika nás spasily a dělaj to dodnes. Navázali jsme spolupráci s Urbanstore, kde pár kousků triček No Celibat koupíte asi i teď.

2017   Chceme upcyklovat, co to jde. Chceme objevovat, vše co jde. Chceme to všechno udržet udržitelné.

2018  Nový web, kde jdem s kůží na trh. Chceme, abyste věděli úplně všechno. Vrátíme se teda ještě na chvíli zpátky do minulosti.

První videoklip natočil Pavel Pljuskov. Hrála v něm Tereza Vernerová a Adam Vychodil. První akce proběhla v kině Bio Central. Dovolila nám ji Ilona Machová, hrál na ní DJ Jinan a své obrazy vystavoval Matěj Klempíř z Artcoretattoo. Matěj byl se svými návrhy u úplných začátků No Celibátu a oblečení s jeho motivy u nás pořídíte ještě dnes.

Kluk, kterému v Hradci málokdo řekne jinak než Ondatra, nás poprvé přivedl do Josefova. Pravidelně tam jezdíme fotit a účastnit se super akce Špitál Art.

Díky Filipu Velcovi jsme měli možnost uspořádat Fashion Revolution Day v jeho kočičí kavárně. Filipa teď najdete v podniku To je bistro v Hradci Králové. Vařej tady bohový jídlo a nej kafe.

Vždycky se najde někdo, bez koho by to nešlo. A my takový máme hned dva. Fotograf a kameraman Michal Havlíček a Honza Husák.

A 2019? Doufáme, že se rozestoupí břehy a objeví se před námi další nový projekty a možnosti spolupráce.

Pojď blíž a uveď se v pokušení!

PŘIDEJ SE K NÁM